Rõivabränd Triinu Pungits järgib filosoofiat, et keha ja meel peaksid alati olema harmoonias. Eneseväljendus, mida kujundavad hoiak ja vabadus, teeb Triinu Pungitsi eriliseks ja ainulaadseks. Bränd keskendub tekstuurile, uutele kuju- ja lõikevõimalustele, mustrite paigutusele ning enesekindlusele. Julged, kuid maitsekad värvide, digitaalsete trükiste ja lõigete kombinatsioonid annavad Triinu Pungitsile iseloomuliku, kuid stiilse ilme. Ta on tuntud oma digitaalsete trükiste kasutamise ja teadmiste poolest. Käsitsi valmistatud, unikaalsed mantlid on Triinu Pungitsi kaubamärgiks.

Triinu Pungits on Eesti moedisainer, kes on kujundanud tekstiile ja moerõivaid viimased 13 aastat. Lisaks disaineriks olemisele õpetab ta tekstiilikujundust Tartu Kunstikoolis. Ta on osalenud arvukates moeetendustes ja näitustel ning on saanud oma töö eest rahvusvahelist tunnustust, mida on esile toodud sellistes ajakirjades nagu Vogue Italia, British Vogue, Glamour jne. Ta on olnud finalist mainekal rahvusvahelisel moekonkursil International Talent Support (ITS) ja poolfinalist rahvusvahelisel moe- ja fotofestivalil Hyères (2016).

Triinu Pungits esitles oma 2018. aasta kevad/suvi kollektsiooni Londoni moenädalal kui üks Fashion Scout'i "Ones to Watch" võitjatest.

Kõik Triinu Pungitsi rõivaesemed on kavandatud ja toodetud Eestis.