Kadri Kadalipp - Plärts!Kadri Kadalipp on disainer, kes toob Plärtsi brändi alt turule isikupärased sisustustekstiilid. Tema looming sünnib enda loodud digitaalselt illustratsioonidest, mis leiavad tee erinevatele tekstiilidele.


Kadri Kadalipu disainikeel on pehme ja naiselik, sobitudes ideaalselt nii linnakodu kui ka maakodu hubasesse interjööri. Autori loodud mustrid kannavad endas Eestimaa suve soojust ning realistlikud taimemotiivid loovad koduse ja rahuliku õhkkonna.Kadri usub, et looming sünnib siis, kui selleks on õige tunne, mitte pingutades või reegleid järgides. Tema jaoks on oluline, et disainer saaks väljendada oma sisemist sära ja potentsiaali, olgu selleks vahvaks lõpptulemuseks siis kaunid tooted või midagi muud inspireerivat.


Plärts bränd on suurepärane näide sellest, kuidas digitaalne kunst ja tekstiilidisain saavad ühineda, luues midagi tõeliselt erilist ja ainulaadset. Kadri Kadalipu looming on ideaalne valik neile, kes hindavad kvaliteeti, originaalsust ja soojust oma kodus.

Tutvu disaineri toodetega


‎ ‎