Stella Soomlais
Stella Soomlais on omanimelise brändi loovjuht, visionäär ja disainer, kes on pühendunud nahast aksessuaaride loomisele. Iga õmblus, valitud detail ja eseme praktiline kasutus peegeldavad disaineri pühendumust oma tööle.

Stella Soomlais kui brändi jaoks on oluline luua tooteid, mis ei ole mitte ainult ilusad, vaid ka kestvad ja ajatud. Inspiratsioon loominguks leiab Stella elu enesest - selle päikeselistest hetkedest ja tumedatest varjudest, pidevast muutumisest ja uute võimaluste tekkest.


Disainer usub, et disain peaks olema jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik. Stella Soomlais kui bränd on pühendunud ringdisaini põhimõtetele, mis tähendab, et tema tooted on loodud kestma põlvkonniti. Toodete valmistamiseks kasutatakse kvaliteetseid materjale, mis on vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Disainer usub, et toodete parandamine ja taaskasutamine on olulised osad jätkusuutlikust tarbimisest.

Stella Soomlais alustas oma brändi ehitamisega juba 2004. aastal, kui ta oli Tartu Kõrgema Kunstikooli tudeng. Sihikindlus ja järjepidevus on aidanud brändil kasvada ning jõuda ringdisainil ja vastutustundlikel valikutel baseeruva loomeettevõtte staatusesse.

Tutvu disaineri toodetega