Kati Banhard - MekardiaKati Banhard, Mekardia brändi looja ja hing, on disainer, kelle jaoks on ilu loomine midagi enamat kui lihtsalt töö. Kati jaoks on oluline luua küünlaid ja ruumilõhnastajaid, mis ei ole mitte ainult ilusad, vaid ka praktilised ja ajatud. Disaineri toodetes saavad kokku skandinaavia minimalistlik esteetika ja naiselik pehmus.

Mekardia kui brändi eesmärk on väikeste, elementidega tuua ruumi õdusust ning käsitööna valminud küünla anumate mahedad pastelsed toonid sobituvad pea iga ruumi stiili ja eripäraga.


Kati usub, et disain peaks olema jätkusuutlik. Lähtudes keskkonnasõbalikust maailmavaatest annab disainer oma väikese panuse, kasutades looduslikke materjale ning pakendades tooteid taaskasutatud pakkematerjalidesse. Kati jaoks on oluline, et tema looming ei kahjustaks keskkonda, vaid et kasutatavad materjalid ja protsessid oleksid keskkonna suhtes hoolivad.

Kati soovib oma loomingut jagada ka teistega ning korraldab selleks töötubasid, kus igaüks saab ise luua oma kätega isikupäraseid sisustuselemente või küünlaid. Ta usub, et loovus on kõigis meis olemas ja leiab, et isetegemine on hea võimalus argipäevast korra eemale saada.


Tutvu disaineri toodetega